نمایندگی تعمیر تلوزیون ایکس ویژن

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نحوه حذف چسب از صفحه LCD

پیوندی که چسبها ایجاد می کنند، معمولاً رفع چسب را دشوار می کند. هنگامی که چسب روی سطوحی که نیاز به مراقبت بیشتری دارند، مانند صفحه های LCD رایانه ها یا دستگاه های تلویزیون خشک شده باشد، می تواند چالش برانگیز باشد. برای جلوگیری از آسیب رساندن به واحد، باید از تمیز کردن شدید و فشار زیاد خودداری شود. یک لکه چسب روی صفحه می تواند دید را پنهان کرده و به عنوان یک ناراحتی عمومی عمل کند، به خصوص اگر صفحه LCD در کانون اتاق باشد. برای پاک کردن ایمن چسب باید اقدامات مناسب انجام شود، که می توان با یک محصول تمیز کننده خانگی به دست آورد.

مرحله 1

یک پاک کننده لکه چند منظوره که محلول های چسب و چسب را از مرکز بهبود خانه یا فروشگاه سخت افزار محلی خود خریداری کنید. مارک های معروف مانند Un-Du، Goo Gone و Goof Off حلال هایی هستند که با خیال راحت چسب لباس و پارچه ها را از بین می برند.

مرحله 2

دستورالعمل های مربوط به نحوه استفاده از محلول را با مراجعه به برچسب محصول دنبال کنید. اگر به شما دستور داده شده است آن را روی پارچه بپاشید یا بریزید، از ماده ای به اندازه کافی ملایم برای صفحه LCD استفاده کنید، مانند پنبه تری یا میکروفیبر. استفاده از محلول با پارچه تمیزکننده بیش از محلول پاشی مستقیم صفحه نمایش توصیه می شود و احتمال ایجاد خرابکاری در آن کمتر است.

مرحله 3

باقی مانده چسب را با پارچه آغشته کنید تا حلال شروع به نرم کردن آن کند. ناحیه را با فشار متوسط ​​پاک کرده و به راحتی متوجه شل شدن چسب از صفحه شوید.

این مطلب را از دست ندهید   مبدل DIY VGA به USB

مرحله 4

دریغ نکنید که حلال در صورت ادامه هر فیلم لجبازی، باقی مانده را حل کند. محلول های مستقر در نفت یا لیمونن با خیال راحت باقی مانده را بدون آسیب رساندن به سطح از بین می برند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =